X
تبلیغات
رایتل

دانلود انواع فایل

مقاله تحقیق پروژه دانش آموزی و دانشجویی

پنج‌شنبه 18 آذر 1395 ساعت 09:22

نقش رایانه به عنوان آموزشی

نقش رایانه به عنوان آموزشیمقدمه:

با توجه به نفوذ گسترده ی اینترنت در سطح جوامع شهری و در میان خانواده های ایرانی الگوهای اخلاقی جدیدی درحال شکل گرفتن است .امروزه سواد رایانه ای,دانش دیجیتالی ,وبه تبع آن کاربرد گستردة اینترنت ,به ویژه در دهة اخیر,سبب شده خانواده ها و به طور کلی سیاست گذاران جامعه با چالش های گوناگونی در زمینة گستردة رایانه ها در مدارس، خانه ها مواجه شوند.

نهادهای آموزشی و تربیتی جامعه به ویژه" وزارت آموزش و پرورش " به لحاظ اهداف مصوب مسئولیت های سپرده شده ,باید برای حفظ سلامت تربیتی واخلاق شهروندی جامعه ,به ویژه جوانان و نوجوانان ,در دنیایی به گستردگی اینترنت تدابیر ویژه ای بیندیشند و تا حد امکان به دانش آموزان بیاموزند که استفاده از این شبکة عظیم جهانی نیازمند درک درستی از کاربری رایانه ای و اعمال کنترل صحیح و منطقی بر شبکه های اینترنتی است و این موضوع هرگز به معنی نفی این فناوری و نادیده گرفتن ویژگی های منحصر به فرد آن نیست.

امروزه در بیشتر جوامع پرسش های فراوانی دربارة رابطة میان دنیای اینترنت و آموزش های رسمی و غیر رسمی وجود دارد.مدیران ,معلمان و والدینی که شرایط استفاده از رایانه و به تبع آن شبکة جهانی اینترنت را برای عزیزان خود فراهم کرده اند,همیشه از خود می پرسند که چگونه باید از شگفتی های موجود در اینترنت بهره برد و با مفاسد موجود در شبکة جهانی اینترنت برخورد کرد؟


فهرست مطالب:

مقدمه

فرهنگ و اخلاقی اینترنتی

نقش رایانه

رایانه های خانگی

نتیجه

منابعخرید فایللینک منبع :نقش رایانه به عنوان آموزشی

نقش رایانه به عنوان آموزشی - مفیددانلود - فایل ناب mofiddownload.filenab.com/product-63523-rayane-va-amozesh.aspx‎Cachedدانلود مقالهنقش رایانه به عنوان آموزشی خرید مقاله نقش رایانه به عنوان آموزشی خرید و دانلود مقاله نقش رایانه به عنوان آموزشی دانلود و خرید مقاله نقش رایانه به عنوان آموزشی ... نقش رایانه به عنوان آموزشی - فناوری اطلاعات smart.etl24.com/product-355527-nagshe-rayane-amozesh.aspx‎Cached... 9 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 10. مقاله فوق در مورد نقش رایانه به عنوان آموزشی که به شرح زیر فرهنگ و اخلاقی اینترنتی نقش رایانه رایانه های خانگی میباشد ... نقش رایانه و اینترنت در آموزش - ابتدایی amoozesh-5.persianblog.ir/post/10/‎Cached10 آوریل 2009 ... کامپیوتر وسیله ای است درست شبیه یک مداد و نسل امروز باید به کارکرد ... و خرید و فروش“ جنبه اطلاعاتی آن را به عنوان مفیدترین جنبه برگزیده اند. دانلود مقاله درباره نقش رایانه به عنوان آموزشی 42173.paperfa.ir/post1.php‎Cachedمقاله-درباره-نقش-رایانه-به-عنوان-آموزشی با توجه به نفوذ گسترده ی اینترنت در سطح جوامع شهری و در میان خانواده های ایرانی الگوهای اخلاقی جدیدی درحال شکل گرفتن است . مقاله درباره نقش رایانه به عنوان آموزشی—48747 - دانلود مقاله 2016 2016article.ir/2016/مقاله-درباره-نقش-رایانه-به-عنوان-آموزش‎Cached28 فوریه 2016 ... توضیح مختصر: با توجه به نفوذ گسترده ی اینترنت در سطح جوامع شهری و در میان خانواده های ایرانی الگوهای اخلاقی جدیدی درحال شکل گرفتن است . نقش رایانه به عنوان آموزشی - صفحه اصلی - بلاگ خوان jorvajor98.rzb.atesbr.ir/view545183.html‎Cachedخرید. نقش رایانه به عنوان آموزشی. مقدمه: با توجه به نفوذ گسترده ی اینترنت در سطح جوامع شهری و در میان خانواده های ایرانی الگوهای اخلاقی جدیدی درحال شکل گرفتن است . نقش رایانه به عنوان آموزشی - بانک فایل etl24.persizh.ir/2016/10/نقش-رایانه-به-عنوان-آموزشی/‎Cached23 ا کتبر 2016 ... نقش رایانه به عنوان آموزشی. مقاله فوق در مورد نقش رایانه به عنوان آموزشی که به شرح زیرفرهنگ و اخلاقی اینترنتی نقش رایانه رایانه های خانگی میباشد ... مقاله درباره نقش رایانه به عنوان آموزشی : مقاله|پایان نامه|پروژه|پرسشنامه best-1-3-1.download-questions-free.ir/post/2854‎Cached25 سپتامبر 2016 ... مقاله-درباره-نقش-رایانه-به-عنوان-آموزشی با توجه به نفوذ گسترده ی اینترنت در سطح جوامع شهری و در میان خانواده های ایرانی الگوهای اخلاقی جدیدی درحال ... نقش رایانه به عنوان آموزشی | بیسترینها nex1reader.bistarinha.xyz/page-54003.html‎Cached15 نوامبر 2016 ... نقش رایانه به عنوان آموزشی دسته: کامپیوتر بازدید: 7 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 12 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 9. مقدمه با توجه به نفوذ ... مـــقــــالات عـــــلــــمــــی - نقش کامپیوتر در آموزش www.matlabc.blogfa.com/post-9.aspx‎Cachedمـــقــــالات عـــــلــــمــــی - نقش کامپیوتر در آموزش - روح الله. ... به مجموعه ای از اطلاعات خام که پیش از پردازش و به عنوان ورودی در اختیار ما قرار دارد داده گفته می‌شود.
برچسب‌ها: رایانه، عنوان، آموزشی