X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

دانلود انواع فایل

مقاله تحقیق پروژه دانش آموزی و دانشجویی

یکشنبه 21 آذر 1395 ساعت 11:36

پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری

پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری

مقدمه

امروزه سازمان ها با بازارهای بسیار پویا روبرو هستند که با محیط های که با سرعت،انطباق پذیری،و هم سوسازی را به عنوان رویه های کلیدی برای کسب مزیت و رقابتی پایدار الزام می کند،شناخته می شوند.

حسابرسی زنجیره عرضه و عملیات ابتدایی دخالت سیستماتیک برای تغییرات بازار و بهبود حمایت از پروژه ها مناسب است.بخش اصلی حسابرسی مراحله شناسایی است.هیچ حسابرسی موفق نیست،مگر درک کاملی از اینکه چگونه اجزا تشکیل دهنده یک سازمان با یکدیگر در تقابل هستند،را داشته باشند(افراد؛فرایندها،تکنولوژی).یعنی تعملاتی که سیستم را تشکیل می دهند و اینکه چگونه این مقامات در عملکرد کلیدی مبتنی برای بازار منعکس می شود.

خروجی اصلی شناخت،توسعه نقشه های روابط علی و معلولی توضیحی است.بسیاری از رویکرد هاو ابزاری های شناختی موجود به صورت پایه ای مورد بازنگری قرار گرفته اند.یک رویکرد حسابرسی جدید در این تحقیق توسعه داده شده است که بر پایه دو فرض اساسی می باشد.

گاهی اوقات مسائلمرتبط با فرایند ها حل نمی شوند،چرا که شرکتها در شناسایی آنها با مشکل مواجه می شوند.از سوی دیگر ارزیابی و تکنولوژی های نو آورانه یا رویه های مدیریتی نه تنها راهی برای حل مسائل پنهان بلکه برای توسعه مدل های جدید کسب و کار ارائه می کند و اجازه انجام کارهایی را می دهد که سازمان بدون از بین بردن مشکلات فعلی شرکت نمی تواند آنها را اجرا کند.

برای رسیدن به این منظور،در این جا به معرفی برنامه اکسل و توابع مرتبط با آن پرداخته ایم.توابع مالی و اماری و ریاضی که بطور چشم گیری در حسابداری و مدیریت کاربرد دارد.

فصل اول:مفاهیم و ادبیات موضوعی حقوق و دستمزد

اهمیت سیستم حقوق و دستمزد

هزینه حقوق و دستمزد نشان دهنده سهم نیروی کار در تولید محصولات و ارائه خدمات بوده ویکی از مهمترین هزینه های عملیاتی اکثر مؤسسات است.

هزینه دستمزد به عنوان یکی از عوامل مهم هزینه مستلزم اندازه گیری، کنترل و تجزیه وتحلیل مستمر می باشد. اقزایش تولید که به کاهش بهای تمام شده هر واحد منجر می گردد، توأم با افزایش نرخهای دستمزد و مزایای مربوط، موجب افزایش روند استفاده از تجهیزات ماشینی و پیشرفته به منظور تولید بیشتر با ساعات کار کمتر گردیده است. تغییرات در استفاده از نیروی کار، اغلب تغییرات در روشهای پرداخت پاداش را ایجاب می نماید و این امر خود موجب تغییراتی در نحوه حسابداری هزینه های دستمزد می گردد. طبق آخرین تجزیه و تحلیلها، پرداختهای دستمزد به طور مستقیم یا غیرمستقیم، بر مبنای درجه مهارت کارگران صورت می گیرد.

وظایف حسابداران در مورد هزینه حقوق ودستمزد از ساده ترین و در عین حال بااهمیت ترین آنها است. محاسبه و پرداخت درست وبه موقع حقوق و دستمزد یکی از عوامل مؤثر در ایجاد رابطه مطلوب بین کارکنان (کارگران) و کارفرما می باشد.

مدارک سیستم حقوق ودستمزد که به درستی تهیه و به آسانی قابل فهم باشند نیز یکی دیگر از عوامل با اهمیت در برقراری رابطه مناسب بین مدیریت مؤسسات، کارکنان و مقامات قانونی از قبیل ادارات کار، بیمه و دارایی و.... می باشد.خرید فایللینک منبع :پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری

پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری - فروشگاه فایل رایگان - فایل ناب tahghigh20.filenab.com/product-40196-karbord-exel-dahesabdari.aspx‎Cachedپروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری است که تا حالا تنها در یک دانشگاه ارائه شده است چون توسط خودم نوشته شده است و از نظر ویرایش و صفحه بندی با دقت و ویرایش ... پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری filedl98.rozblog.com/پروژه-مالی-کاربرد-اکسل-در-حسابداری.html‎Cached11 نوامبر 2016 ... پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری است که تا حالا تنها در یک دانشگاه ارائه شده است چون توسط خودم نوشته شده است و از نظر ویرایش و صفحه بندی با ... پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری - دانلود پروژه و مقاله - رز بلاگ ... maghalefile.rozblog.com/.../-پروژه-مالی-کاربرد-اکسل-در-حسابداری-.html‎Cachedپروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری است که تا حالا تنها در یک دانشگاه ارائه شده است چون توسط خودم نوشته شده است و از نظر ویرایش و صفحه بندی با دقت و ویرایش ... دانلود پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری :: دانلود فایل و پروژه و تحقیق filedownlaod.blog.ir/.../دانلود-پروژه-مالی-کاربرد-اکسل-در-حسابداری‎Cached18 ژانویه 2016 ... پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری دسته: حسابداری بازدید: 4 بار فرمت فایل: pdf حجم فایل: 1373 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 60 پروژه مالی ... پروژه اکسل حسابداری مالی www.turkumusic.ir/post/184‎Cached3 جولای 2016 ... دانلود پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری | شیک ترین ها freedownloadnew95. shiktarinha.xyz/.../دانلود+پروژه+مالی+کاربرد+اکسل+در+حسابداری. کاربرد اکسل در حسابداری و مسائل مالی - پایان نامه www.pnut-ac.ir/tag/کاربرد+اکسل+در+حسابداری+و+مسائل+مالی‎Cached Similarدانلود پایان نامه رشته حسابداری , دانلود گزارش تحقیق رشته حسابداری , نرم افزار های حسابداری , نرم افزار هلو , نرم افزار مدیریت سهام ,کاربرد اکسل در حسابداری و مسائل ... دوره آموزش پیشرفته کاربرد نرم افزار اکسل در امور مالی و حسابداری https://college.um.ac.ir/index.php/faculties/141-excel-advanced-c-‎Cached Similarتشریح مباحث پیشرفته نرم افزار اکسل، همراه با مثالها و پروژه‌های کاربردی در امور مالی، بشرح ذیل: 1- جستجو و فیلتربندی اطلاعات (پروژه حسابداری فروش کالا: بر ... پروژه مالی کاربرد اکسل در حسابداری - خبر ایرونی iruni.ir/search/?q=پروژه+مالی+کاربرد+اکسل+در+حسابداری‎Cachedشرکت فناوری اطلاعات پارمیس با محصولات جدید خود در نمایشگاه الکامپ شرکت دارد. به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت فناوری اطلاعات پارمیس با 3 محصول ... دانلود پروژه کاربرد اکسل در حسابداری استهلاک - ایرانی دیتا www.iranidata.com/2602/دانلود-پروژه-کاربرد-اکسل-در-حسابداری-ا/‎Cached Similar4 آگوست 2014 ... هر چند این یک پروژه آماده کاربرد اکسل در حسابداری استهلاک است ، ولی به شما توصیه می کنیم از این پروژه آماده به عنوان یک راهنما برای انجام پروژه در ... جزوه درسی مفید - کتاب - نرم افزار مالی و حسابداری | khalil bigonah ... https://www.linkedin.com/.../نرم-افزارهای-کاربردی-khalil-bigonah‎Cached10 نوامبر 2015 ... پروژه حسابداری در شرکت بازارگانی ... آشنایی با توابع مالی اکسل در رشته حسابداری ... مقاله دو زبانه کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی ...