دانلود انواع فایل

مقاله تحقیق پروژه دانش آموزی و دانشجویی

دوشنبه 22 آذر 1395 ساعت 19:49

گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری

روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون و ارتباط و اطلاعات در کشور ها، نتوانسته در آن تأثیرى داشته باشد. حتى کشور در حال توسعه ما نیز چنین وضعى دارد. مشکلات و ناکارآیى ادارى در کشور ما پدیده نو و جدیدى نیست و سال هاست که سازمان هاى مربوطه، براى اصلاح ساختارى آنها مطالعه و برنامه ریزى مى کنند، هر چند تاکنون اقداماتى نیز به عمل آمده است. در عصر ارتباطات و اطلاعات در موقعیتى که جامعه متحول ما رو به سوى تکامل دارد و مدنیت را جست وجو مى کند، روابط عمومى از اجزا و عناصر اصلى ارتباطات است و در ایجاد بستر هاى مشارکت ذهنى و عینى نقش نهادى و بنیادى دارد، زیرا جنس و ماهیت مجموعه وظایف و فعالیت هاى آن به طور عمده، (ارتباطى، تعاملى و تبادلى) است. امر مشارکت با مقوله اطلاع رسانى که از مهمترین رویکرد هاى روابط عمومى است آغاز مى شود و بسیارى دیگر از کارهاى اجراى تحقق مشارکت از جمله تمهیدات ترغیبى، همان امور رایج کاربردى روابط عمومى است.

مقتضى نیست که ارتباطات مردم با سازمان ها سرد و عارى از مهر و رغبت باشد، بجاست، که با انجام مطالعات و بررسى هاى لازم اساساً معلوم شود که سازمان هاى ما واقعاً به چه رویه و رویکردى براى تعامل با مردم نیاز دارد؟ یکى از عواملى که در سرنوشت هر گروه و فرد اهمیت و ارزش دارد و آنها را براى رسیدن به هدفشان یارى مى دهد، کیفیت رابطه آنها با افراد و مؤسساتى است که با آن سر و کار دارند.

فهرست مطالب

گزارش کارورزی روابط عمومی بخش گردشگری شهرداری .. 7

پیشگفتار. 7

مقدمه. 7

پیدایش روابط عمومی نوین درجهان.. 7

تاریخچه روابط عمومى.. 8

انجمن جهانی روابط عمومی.. 10

کنگره جهانی روابط عمومی.. 10

تعریف روابط عمومى.. 11

روابط عمومى در ایران.. 11

آینده روابط عمومى.. 13

وظایف روابط عمومى.. 14

روابط عمومی در شهرداری ( بخش گردشگری). 15

پیشینه تجربی :15

تاریخچه نظری شهرداری .. 16

تاریخچه شهرداری... 17

مدیریت پارکها و فضای سبز. 21

مدیریت خدمات شهری... 21

مدیریت شهرسازی و معماری... 22

مدیریت عمران و فنی.. 23

تاریخچه شهرداری:24

چارت سازمانی شهر .. 28

چارت شهرداری :29

مدیران و مسئولین شهرداری - ستاد. 30

معرفی روابط عمومی و فعالیت های شهرداری .. 34

معرفی روابط عمومی سازمان:34

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری... 34

شرح وظایف.... 34

فعالیت سازمان شهرداری در امور شهرسازی ،امور اجتماعی، فرهنگی وگردشگری... 36

امور شهرسازی:36

امور اجتماعی،فرهنگی وگردشگری:36

شرح وظائف واحد روابط عمومی شهرداری .. 39

گزارش ارزش یابی روابط عمومی.. 39

نقد و بررسی و تجزیه و تحلیل مدیریت روابط عمومی.. 39

اهداف روابط عمومی در بخش گردشگری شهرستان .. 40

گزارشی از عملکرد واحد گردشگری با توجه به بودجه و امکانات... 42

ارتباط سازمانی.. 45

نظرسنجی از مراجعین.. 49

صندوق الکترونیک شهردار. 50

پرداخت قبوض..... 50

خدمات الکترونیک ویژه. 51

نقاط ضعف و قوت... 52

گزارش ارزش یابی روابط عمومی.. 52

نقد و بررسی و تجزیه و تحلیل مدیریت روابط عمومی.. 52

منابع.. 53خرید فایللینک منبع :گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری

گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری - فایل ناب filenab.com/product-50798-aa.aspx‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری. روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون و ارتباط و اطلاعات در کشور ها، ... گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری maghalenab.rozblog.com/.../-گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-شهرداری-.html‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری دسته: مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات بازدید: 2 بارفرمت فایل: doc حجم فایل: 3706 کیلوبایت تعداد صفحات فایل:…, گزارش ... گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری prozheshop.4kia.ir/info/.../گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-شهرداری/‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری- کارشناسی روابط عمومی. فرمت فایل: word. تعداد صفحات: 52. شرح مختصر: روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد ... گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری کاشان prozhe1.com/show-12299.xhtml‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی. شهرداری کاشان. مقدمه: روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون و ارتباط و اطلاعات در ... گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری - هاست فایل hostfile.blogsky.com/.../گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-شهرداری‎Cached5 سپتامبر 2016 ... گزارش کارورزی در روابط عمومی شهرداری- کارشناسی روابط عمومی. فرمت فایل: word. تعداد صفحات: 52. شرح مختصر: روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى ... مدیریت روابط عمومی شهرداری منطقه 12 - دانشگاه جامع علمی کاربردی www.uast13.ir/امور...و.../71...روابط-عمومی/2347-سعید-کریمی‎Cached Similarروابط عمومی شهرداری منطقه 12 مورد بررسی قرار گرفته است. ... لازم بعمل آید و در نهایت واحدهای مذکور نتیجه اقدامات انجام شده را به روابط عمومی اعلام و گزارش می نمایند. روابط عمومی yasharm27.blogfa.com/‎Cached Similarروابط عمومی - آموزش. ... گزارش هفته ششم .... وپس از شناسایی نسبت به معرفی به واحد روابط عمومی جهت شروع کارورزی اقدام گردید ودربدوامرتوسط روابط عمومی شهرداری با ... گزارش کار هفتگی کارورزی رشته روابط عمومی - کورائیم نیوز -اطلاع ... koraim89.blogfa.com/post/42‎Cached Similarشهرداری کورائیم در سال 1383 افتتاح شد و از بدو تاسیس 3 شهردار در شهرداری کورائیم مشغول خدمت بودند. پست های شهرداری کورائیم عبارت است از امور اداری و روابط ... خیرنگار روز - فرم گزارش کار هفتگی کارورزی susefnegad.blogfa.com/category/1‎Cached Similarچرا که اگر روابط عمومی با توفیق کامل وظایف روابط برون سازمانی خود را انجام دهد. .... به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ،فضیلت ابراهیمی با اعلام این خبر افزود :به ... وبلاگ خبری رستمی - فرم گزارش کار هفتگی کارورزی rostami-karvari.blogfa.com/category/3‎Cached Similar7 نوامبر 2012 ... فرم گزارش کار هفتگی کارورزی روابط عمومی .... مسئول روابط عمومی ابتدا نامه ای به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل فرستادند تا تصمیم خود را ...