X
تبلیغات
رایتل

دانلود انواع فایل

مقاله تحقیق پروژه دانش آموزی و دانشجویی

شنبه 20 آذر 1395 ساعت 17:24

پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن)

پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن)

پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن) 33 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.
مقدمه:

در این پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن) را بیان می کنیم .فهرست مطالبه ارائه شده در این پاورپوینت در ذیل بیان شده است. با ما همراه باشید.

.
فهرست:

عنوان
ضوابط راه پله و آسانسور برای زمین های زیر ۲۰۰ متر مربع
ضوابط راه پله و آسانسور جهت زمینهای بالاتر از 200 متر
برای ارائه نقشه های کامل یک پرو‍ژه مراحل زیر بایستی انجام شود
اولین مرحله : ( مربوط به کارفرماست)
مرحله دوم: ( فاز صفر)
مرحله سوم : ( فاز یک)
مرحله چهارم : ( فاز دو)
مرحله پنجم : ( فاز سه)
ضوابط نورگیری و پاسیو یا حیاط خلوت
1 - ضوابط نورگیری در قطعات کوچکتر یا مساوی 200 متر مربع
2 - ضوابط نورگیری در قطعات بزرگتر از 200 متر مربع
نحوه محاسبه مساحت نورگیرها
ضوابط پیش آمدگی های به گذر
محدودیت های عرض و ارتفاع فضاها
شرایط مورد نیاز جهت احداث 5 طبقه مسکونی

.

عنوان: پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن)

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳3 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

 آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن),  پاورپوینت آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن), دانلود پاورپوینت آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن),خرید فایللینک منبع :پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن)

پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله ... best.filenab.com/product-67161-powerpointsakhteman.aspx‎Cachedپاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور، نورگیر،بالکن) 33 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله ... galleryhaft.ir/پاورپوینت-ضوابط-و-مقررات-شهرداری-و-آخر/‎Cached22 ا کتبر 2016 ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ... و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن) پاورپوینت ضوابط و ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله ... faratakco.ir/پاورپوینت-ضوابط-و-مقررات-شهرداری-و-آخر/‎Cachedمقدمه:در این پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله، آسانسور،نورگیر،بالکن) را بیان می کنیم .فهرست مطالبه ارائه شده در این پاورپوینت ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله ... envidesign.ir/پاورپوینت-ضوابط-و-مقررات-شهرداری-و-آخر/‎Cachedپاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور، نورگیر،بالکن) پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله ... mastanehatline.ir/?p=3136‎Cached18 ا کتبر 2016 ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور، نورگیر،بالکن) پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط ... پروژه عمران | پروژه معماری پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ... projeomran.ir/?tag=پاورپوینت-ضوابط-و-مقررات-شهرداری-و-آخر‎Cachedپاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ... آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن), پاورپوینت آخرین. قیمت : 6900. نورگیر در معماری - آرکی نیوزضوابط معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن) www.searchmanager.ir/dscfpzynrvndnsdcacydtnsdqnsnjnvcrctxms.html ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ... آرکی نیوز - ضوابط معماری ( پله،آسانسور،نورگیر،بالکن)در هنر معماری، نور یکی از اجزایی است که ... پاورپوینت عناصر جزئیات ساختمانی (نورگیر) - دانلود معماریسبک معماری خورشیدی[ویرایش]. ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور ... www.emarat-sazan.com/.../ضوابط-و-مقررات-شهرداری-و-آخرین-ضوابط-مصوب-معماری-...‎Cachedضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن). ضوابط راه پله و آسانسور برای زمین های زیر ۲۰۰ متر مربع. طبق پیوست ۲ مبحث ... پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله ... bload.mihanblog.com/post/192‎Cached18 ا کتبر 2016 ... یادداشت های یک گرگ پیر... - پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن) - پاورپوینت ضوابط و ... ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور mshahjavan.blogfa.com/post/22‎Cached Similarضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری (پله،آسانسور،نورگیر،بالکن(. ضوابط راه پله و آسانسور برای زمین های زیر ۲۰۰ متر مربع. 1- طبق پیوست 2 مبحث ...