دانلود انواع فایل

مقاله تحقیق پروژه دانش آموزی و دانشجویی

دوشنبه 22 آذر 1395 ساعت 19:38

گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید

بى شک روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون و ارتباط و اطلاعات در کشور ها، نتوانسته در آن تأثیرى داشته باشد. حتى کشور در حال توسعه ما نیز چنین وضعى دارد. مشکلات و ناکارآیى ادارى در کشور ما پدیده نو و جدیدى نیست و سال هاست که شرکت هاى مربوطه، براى اصلاح ساختارى آنها مطالعه و برنامه ریزى مى کنند، هر چند تاکنون اقداماتى نیز به عمل آمده است. در عصر ارتباطات و اطلاعات در موقعیتى که جامعه متحول ما رو به سوى تکامل دارد و مدنیّت را جست وجو مى کند، روابط عمومى از اجزا و عناصر اصلى ارتباطات است و در ایجاد بستر هاى مشارکت ذهنى و عینى نقش نهادى و بنیادى دارد، زیرا جنس و ماهیت مجموعه وظایف و فعالیت هاى آن به طور عمده، (ارتباطى، تعاملى و تبادلى) است. امر مشارکت با مقوله اطلاع رسانى که از مهمترین رویکرد هاى روابط عمومى است آغاز مى شود و بسیارى دیگر از کارهاى اجراى تحقق مشارکت از جمله تمهیدات ترغیبى، همان امور رایج کاربردى روابط عمومى است.

مقتضى نیست که ارتباطات مردم با شرکت ها سرد و عارى از مهر و رغبت باشد، بجاست، که با انجام مطالعات و بررسى هاى لازم اساساً معلوم شود که شرکت هاى ما واقعاً به چه رویه و رویکردى براى تعامل با مردم نیاز دارد؟ یکى از عواملى که در سرنوشت هر گروه و فرد اهمیت و ارزش دارد و آنها را براى رسیدن به هدفشان یارى مى دهد، کیفیت رابطه آنها با افراد و مؤسساتى است که با آن سر و کار دارند. همچنین، نقش عمده روابط عمومى، کاهش و نزدیک کردن اذهان عمومى به واقعیت در شرکت هاست. توانایى شناخت و اقدام آگاهانه، کاربرد اقدامهاى روابط عمومى را افزایش داده و منجربه تحرک و کارایى آنها خواهد بود. چنانچه به مهمترین عامل اجتماعى مؤثر، در روابط اجتماعى تبدیل شده و انتظار و نقش هاى برشمرده در وظایف آنها، آن مهم را پشتیبانى خواهد کرد. درنتیجه آمار سازنده و مرتبط با شرایط به وجود خواهد آمد.

هر اندازه ارتباط در روابط عمومى، بطور مفید، مستقر و شکل مؤثرى گسترش یافته باشد، همان اندازه آن فرد، گروه و مؤسسه در دستیابى به اهداف خود موفق تر مى شوند. امروزه، دستگاه هاى دولتى روز به روز وسیعتر، وظایف آنها سنگین تر و پیچیده تر مى شود، این روند فعالیت گوناگون آنها را متحول کرده و میان مردم و دولت و نیز ارکان دولتى روابط نزدیکتر برقرار مى شود. با توجه به وظایف کلى روابط عمومى در حقیقت مى تواند، در حکم واسطه میان دولت و مردم نقش قابل قبولى ایفا کند. آنها مى توانند، با تنظیم برنامه دقیق به سؤال ها و شک ها و تردید ها پاسخ بدهند.

در ایران، روابط عمومى در دستگاه هاى دولتى زودتر از مؤسسات خصوصى ایجاد شد اما موانع کار مسئولان روابط عمومى هاى دولتى، بیشتر از موانع مأموران مؤسسات غیر دولتى است. به همین خاطر روابط عمومى هاى دولتى باید توجه داشته باشند، مردم براحتى و چندان آمادگى ذهنى براى باور تلقینات و تفاسیر آنان را نخواهند داشت. البته این دیرباورى، اختصاص به مردم ما نداشته بلکه در اکثر کشور ها عمومیت دارد، آنها ناچارند با توجه به این امر مهم برنامه و فعالیت هاى خود را تنظیم کنند.

فهرست مطالب

گزارش کارورزی در بنیاد شهید. 1

مقدمه. 1

تاریخچه روابط عمومى.. 2

روابط عمومى در ایران. 4

جایگاه روابط عمومی در ایران. 6

بنیاد شهید. 8

معرفی محل کارورزی.. 8

اساسنامه. 8

قانون اساسنامه بنیاد شهید انقلاب اسلامی.. 12

‌فصل اول - کلیات.. 12

‌فصل دوم - اهداف و وظایف.. 12

‌فصل سوم - اموال، داراییها و منابع مالی.. 14

‌فصل چهارم - ارکان. 15

‌فصل پنجم - امور مالی و اداری.. 16

فرمان امام خمینی (قدس سره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامیساختار سازمان بنیاد. 17

ساختار سازمان بنیاد. 19

وظایف.. 19

بخش پژوهش و تبلیغات.. 22

جایگاه روابط عمومی در بنیاد. 22

شرح وظایف روابط عمومی در بنیاد. 24

وظایف روابط عمومى.. 25

پیام امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید:26

تاریخچه. 27

اهداف بنیاد :28

سیاست ها و خط مشی های اساسی :29

خدمات ارائه شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران:30

اصول و سیاستهای کاری روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور33

اهداف و وظایف بنیاد شهید. 38

ساختار و تشکیلات.. 39

سازمان‌ها و تشکیلات وابسته. 40

آمار ایثارگران تحت تکفل سازمان. 41

ضمائم. 49

تصاویر. 58

منابع. 62خرید فایللینک منبع :گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید

گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید - آتلیه احجام - فایل ناب atelieahjam.filenab.com/product-50769-aa.aspx‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید دسته: علوم انسانی بازدید: 54 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 9096 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 70. کارشناسی روابط عمومی ... گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید - دانلود مقاله و پروژه maghalenab.rozblog.com/.../-گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-بنیاد-شهید-.html‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید دسته: علوم انسانی بازدید: 3 بارفرمت فایل: doc حجم فایل: 9096 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 70 کارشناسی روابط…, ... گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید - دانلود پروژه و مقاله nabproje.rozblog.com/.../-گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-بنیاد-شهید-.html‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید دسته: علوم انسانی بازدید: 7 بارفرمت فایل: doc حجم فایل: 9096 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 70 کارشناسی روابط…, ... روابط عمومی - گزارش هفته اول کارورزی fidomian65.blogfa.com/post-3.aspx‎Cached27 نوامبر 2011 ... روابط عمومی - گزارش هفته اول کارورزی - وبلاگ تخصصی روابط عمومی. ... طبق بررسی های انجام شده ،روابط عمومی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ... دانلود گزارش کارآموزی روابط عمومی در بنیاد شهید - کتاب پیچ www.ketabpich.com/?product=دانلود-گزارش...روابط-عمومی-در-ب‎Cachedتوضیحات محصول. تعداد صفحات:68 نوع فایل:word فهرست مطالب: گزارش کارآموزی در بنیاد شهید مقدمه تاریخچه روابط عمومى روابط عمومى در ایران جایگاه روابط عمومی در ... گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید - دانلود فایل|پروژه،تحقیق ... dlll.stu1.ir/2016/06/گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-بنیاد-شهی/‎Cached2 ژوئن 2016 ... بى شک روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون و ارتباط و اطلاعات در کشور ها، نتوانسته در آن ... ایثار - پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران www.isaar.ir/‎Cached Similarسایـت رسمی اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران. ارائه رخدادها و فعالیت های بنیاد شهید در تهران، مراکز استان ها و شهرستان ها. گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید :: دی جی پروژه(دیجی پروژه) digiproje.blog.ir/1394/.../گزارش-کارورزی-در-روابط-عمومی-بنیاد-شهید‎Cachedگزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید کارشناسی روابط عمومی موضوع گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید دسته بندی علوم انسانی بازدید ها 3 ... بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران chemical-victims.com/HomePage.aspx?TabID=4424&Site...‎Cachedبه گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس تهران از پنجشنبه 20 آبان هر هفته در گلزار شهدای ... انتصاب مدیر کل جدید روابط عمومی بنیاد شهید - خانه khazesh.ir/search/انتصاب+مدیر+کل+جدید+روابط+عمومی+بنیاد+شهید‎Cachedخبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، گفت ... منبع مشاهده ... گزارش کارورزی در روابط عمومی بنیاد شهید دسته: .